Не припиняється профорієнтаційна робота у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Викладачі кафедри «Вища математика і фізика» взяли активну участь у проведенні Дня відкритих дверей для випускників шкіл Запорізької області в режимі он-лайн 24 квітня 2021 року. Актуальну інформацію  про проведення Дня відкритих дверей у ТДАТУ було розміщено протягом квітня 2021 року на сторінках викладачів кафедри у мережах  Facebook та Інстаграм і в додатоку-месенджері Viber. Взяти участь у Дні відкритих дверей було запрошено учнів шкіл Оріхівського району – гімназії  № 1 «Сузір’я» (м. Оріхів), Малотокмачанської ЗОШ, комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Джерело» Комишуваської селищної ради та комунального закладу «Новотавричеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишуваської селищної ради, їх батьків та вчителів.

Присутні на відео-конференції мали можливість оцінити оновлену версію рекламного відеоролику ТДАТУ, в якому студенти нашого університету легко й доступно інформували про спеціальності різних факультетів.

Підключившись до програми Zoom  Join our Cloud HD Video Meeting випускники шкіл, їх вчителі та батьки  мали можливість зустрітися безпосередньо з ректоратом, представниками приймальної комісії, деканами та викладачами різних факультетів ТДАТУ та отримати відповіді на ті запитання, які турбували найбільше.

Ця зустріч продемонструвала зацікавленість нашим закладом, привернула увагу до можливості обрати свою майбутню спеціальність саме у  Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

доцент Наталя Дьоміна, старший викладач Олена  Рожкова