16 листопада 2020 року відбулося підбиття підсумків щорічного обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки. У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень зустріч і підведення підсумків відбулося в онлайн-форматі за допомогою Zoom конференції.

Цьогорічний конкурс приніс кафедрі три дипломи та три грамоти.

У номінації «Технічні науки» у категорії «студенти» переможем став студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій Володимир Шквиря з науковою роботою «Технологічні аспекти виготовлення гетероструктури СdS/Si» (науковий керівник – к.т.н., старший викладач Дяденчук А. Ф.). У цій же категорії в номінації «Менеджмент управління» перемогу здобула робота студентки факультету економіки та бізнесу Попович Софії «Моделювання факторів в управлінні системи-туризм» (науковий керівник – к.т.н., доцент Назарова О. П.).

Серед нагороджених переможців була і старший викладач кафедри Дяденчук Альона Федорівна. Її наукова робота «Розробка наукових основ технології наноструктурованих функціональних плівкових матеріалів на основі ZnO» (науковий керівник – д.ф.-м.н., професор Кідалов В. В.) визнана кращою серед молодих науковців у номінації «Технічні науки».

Зі словами привітання до обдарованої молоді звернувся заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Свистун та начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова.

Ми приєднуємо до привітань та бажаємо науковцям подальших наукових звершень.

завідувач кафедри вищої математики і фізики

професор Наталя Сосницька

ЗОДА1