18 листопада 2020 року на кураторській годині, проведеної на платформі ZOOM, було оголошено та обговорено результати ПМК1 студентів 11 сКН групи факультету ЕКТ.

Впродовж першого семестру освоєно вісім дисциплін. Показники якості високі: від 52% до 64%; найвищий середній бал у групі – за дисципліною «Алгоритмізація та програмування», найнижчий за дисципліною – «Електротехніка та комп’ютерна техніка». За чотирьох предметів показник якості – однаковий. Розмах середнього балу за всіма предметами складає 0,9 балів (18%), тобто дуже малий. Показник успішності та середній бал за шістьма дисциплінами також однаковий. Що свідчить про рівномірність рівня знань з більшості предметів. За предметами вища, дискретна математика та фізика показники успішності, якості та середній бал – однакові. Було також відмічено про необхідність ліквідацію заборгованостей  для трьох студентів.

У колективі добрі відносини, атмосфера взаємоповаги та взаємодопомоги. Побажаємо подальших успіхів у навчанні та гарного настрою на свято студентів.

За поданням:

ст.викладач кафедри вищої математики і фізики,

куратор 11сКН Ольга Іщенко

11 скн 18,11,20