27 жовтня 2021 року відбулася перша робоча зустріч  на кафедрі вищої математики і фізики з міжнародним експертом SES – професором Вольфгангом Крессе.

У зустрічі прийняли участь завідувач кафедри вищої математики і фізики, д.п.н., професор Наталя Сосницька та доцент, к.т.н. Наталя Дьоміна. Зустріч було проведено з метою обміну досвідом задля покращення реалізації освітньої програми «Геодезія та землеустрій».

Під час зустрічі було обговорено особливості викладання дисципліни «Математичні методи та обробка геодезичних вимірів» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Геодезія та землеустрій». Присутні розглянули зміст, структуру та місце навчальної дисципліни, програмне забезпечення, яке  застосовується при викладанні дисципліни. Вольфганг Крессе поділився власним досвідом  роботи та широким застосуванням програмного забезпечення в сфері геодезії і картографії.

Зустріч була плідною та змістовною. Наталя Дьоміна подякувала професору Крессе за корисні поради та рекомендації. Проведена зустріч стала  кроком до налагодження конструктивної співпраці та покращення якості освітнього процесу.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

доцент Наталя Дьоміна