28 жовтня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Імітаційне комп’ютерне моделювання фізичних явищ та процесів» на платформі ZOOM під керівництвом старшого викладача Олени Рожкової.

Після проведення експериментів за темою «Визначення середньої довжини вільного пробігу і ефективного діаметру молекул повітря» студенти разом з викладачем обговорили специфіку роботи програмного забезпечення Вlender Foundation для використання у дослідженні фізичних явищ і процесів при вивченні основних законів курсу «Фізика». Члени гуртка спеціальності «Комп’ютерні науки» працюють з імітаційним комп’ютерним моделюванням фізичного явища процесу переносу молекул повітря. Робота пов’язана з застосуванням професійних навичок молодих науковців і набуття практичного досвіду роботи з приладами під час фізичних експериментів.

Отриманий досвід роботи дає можливість студентам підготувати доповідь та матеріали тез для участі  у щорічній Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ, яка відбудеться з 10 по 25 листопада 2021 року.

Учасники гуртка отримали чергові завдання для продовження роботи в обраному напрямку наукової діяльності.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач Олена  Рожкова