Викладачі кафедри вищої математики і фізики докладають зусиль у підготовці молодого покоління з фізико-математичних дисциплін. Одним із таких напрямків стала робота з учнями закладів середньої освіти Мелітополя в Малій академії наук ММР ЗО. Крім традиційної підготовки до виступів на конференціях і конкурсах-захистах МАН в цьому навчальному році стала успішною підготовка двох учнів до участі у ІХ обласному конкурсі творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів, що проходив на базі Запорізького національного університету, м. Запоріжжя.

Урочисте нагородження відбулося 22 травня в ЗНУ. Грамотами були нагороджені:

• за І місце в номінації «Математика в навчальному процесі» Анастасія Халанчук, учениця 7 класу ЗОШ № 14 м. Мелітополь, вихованка МАН;
  • за ІІ місце в номінації «Класика завжди в тренді» Микита Лютенко, учень 10 класу ЗОШ № 7 м. Мелітополь, вихованець МАН;
  • керівник дослідницької роботи переможців Лариса Халанчук, асистент кафедри вищої математики і фізики, керівник гуртка «Математика» МАН.

Здобутки в роботі з обдарованою молоддю доводять, що викладачі кафедри вищої математики і фізики сумлінно ставляться до фізико-математичної підготовки учнів закладів середньої освіти.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

Халанчук А грамота

Лютенко грамота 001