15 травня 2019 року в ДК «Шевченко» відбувся Весняний бал-феєрія «Дивоцвіт талантів», де були нагороджені призери і переможці обласних та всеукраїнських конкурсів для учнів закладів середньої освіти та вихованців дитячих садочків. У великій кількості номінацій були нагороди за творчі та інтелектуальні конкурси. Досягненнями співпраці кафедри вищої математики і фізики з МАН став призер (ІІІ місце) на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з математики, однак треба зазначити, що були призери з інших предметів на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН (наприклад, економіка та інформатика), де математика була базовою дисципліною.

Пишаємося тим, що асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук підготувала призера, а саме, Лютенко Микиту, учня ЗОШ №7, вихованця МАН, на секції «Математика» обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Вона отримала грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за якісну підготовку переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2018/2019 н.р.

Нам приємно, що викладачі кафедри вищої математики і фізики виховують любов до точних дисциплін в учнів ще зі шкільної пори.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

департам освіти грамота 001IMG_20190515_190017