Разом із святами закінчилася зимова сесія 2020-2021 навчального року. Для підведення підсумків сесії 27 січня 2021 р. студенти 41 КН та 21 сКН груп разом зі своїми кураторами Ларисою Халанчук та Оленою Рожковою під час кураторської години зустрілися з деканом факультету ЕКТ Ігорем Назаренко і заступником декана Дмитром Лубко.

Ігор Назаренко привітав студентів з успішним складанням сесії, що є запорукою подальшого професійного зростання та дає можливість вступу до магістратури. Для набуття практичних навичок зі спеціальності «Комп’ютерні науки» Дмитро Лубко разом зі студентами обговорили питання проходження переддипломних практик.

Під час спілкування куратори вирішили організаційні питання щодо подальшого навчання, відповіли на запитання студентів та побажали їм міцного здоров’я та наснаги.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач Олена Рожкова

асистент Лариса Халанчук