25 січня 2021 р. відбулось перше, у весняному семестрі 2020-2021 н.р., засідання студентського наукового гуртка «Практикум розв’язування олімпіадних задач».

Під час засідання нові члени наукового гуртка ознайомилися з положеннями про науковий гурток. Гуртківці також обговорили та підтримали запропонований План роботи наукового гуртка на ІІ півріччя 2020-2021 навчальний рік.

Окрім опрацювання запланованої теми засідання «Фотометрія і геометрична оптика» відповідно до плану-графіку, на порядку денному було розглянуто наступні питання: правила дотримання стандартів академічної доброчесності; обговорення стану виконання наукових проектів гуртка; планування підготовки публікацій та доповідей на наукові заходи різного рівня.

Наприкінці засідання відбулося жваве обговорення майбутніх тем доповідей та напрямів подальшої наукової діяльності учасників наукового гуртка.

Зустріч пройшла в надзвичайно жвавій та невимушеній атмосфері.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

к.т.н., старший викладач Дяденчук А.Ф.

ПРОЗ 25.01 (1) ПРОЗ 25.01 (2)