4 березня 2020 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Рожкова Олена разом з завідувачем кафедри  «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» д.т.н., доцентом Самойчуком К.О. та к.т.н., доцентом Петриченко С.В. провели профорієнтаційну роботу у навчальних закладах м. Василівка.

Під час зустрічей проведено бесіди з використанням мультимедійної презентації та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям,  можливостей, переваг та умов вступу до університету. Викладачі нагадали про можливість отримання додаткових балів до балів ЗНО, про можливость проживання у гуртожитках, про можливість проходження закордонної практики, про роботу ЦкіД університету, про пільговий відпочинок на березі Азовського моря.

В ході профорієнтаційної поїздки було проведено 2 тур Всеукраїнської предметної олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації випускників на основі повної загальної середньої освіти з української мови.

Наприкінці зустрічі випускники отримали детальні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

асистент Лариса Халанчук

SAM_4748 SAM_4740