Нова зустріч викладачів ТДАТУ з випускниками шкіл відбулася 29 вересня 2021 року. Так старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова разом з  доцентом кафедри Електротехніки і електромеханіки ім. професора В.В. Овчарова» Сергієм Курашкіним і старшим викладачем кафедри «Комп’ютерні науки» Ольгою Зінов`євою провели  профорієнтаційну роботу у школах  Мелітопольського району. Викладачі відвідали ОНЗ «Нововасилівський НВК» І-ІІІ ст. «Гармонія», Ганно-Опанлинський НВК та Ботієвську ЗОШ.

Під час зустрічі з учнями випускних класів викладачі ТДАТУ надали цікаву інформацію про наш університет. Перелік нових спеціальностей факультетів університету зацікавив учнів. Окрема увага приділялася  інформації щодо участі в олімпіаді ТДАТУ з різних предметів та отримання додаткових балів до результатів ЗНО за  перемогу у цих олімпіадах.

Особливий наголос Олена Рожкова зробила на запрошенні випускників зустрітися на День відкритих дверей у ТДАТУ.

Учні школи були запрошені до участі у творчому конкурсі  фотоколажів та відеоматеріалів «Точні науки в моїй майбутній професії».

Ця зустріч не залишила байдужими ані присутніх випускників, ані вчителів.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»,

старший викладач кафедри Олена Рожкова.