29 вересня 2021 року на кафедрі вищої математики і фізики  було проведено чергове засідання кафедри.

Основними питаннями засідання були

1. Стан методичного забезпечення навчального процесу на перший семестр, у тому числі дуальної освіти, дистанційного навчання та засобів діагностики якості навчання.
  2. Про реалізацію Антикорупційної програми ТДАТУ.
  3. Аналіз результатів рейтингового оцінювання кафедр.
  4. Обговорення результатів вхідного контролю знань здобувачів вищої освіти з математики та фізики.
  5. Обговорення результатів профорієнтаційної роботи та плану на навчальний рік.

Особливу увагу було приділено питанню «Підведення підсумків рейтингового оцінювання кафедр за  2020-2021 навчальний рік», яке обговорювалося на засіданні Вченої ради 27 вересня 2021 року.

Також під час заходу було підкреслено важливість питання щодо реалізації Антикорупційної програми ТДАТУ.  Завідувачка кафедри, професор Сосницька Н.Л. представила співробвтникам кафедри  уповноваженого з антикорупційної діяльності ТДАТУ Гостєва М.О. Він виступив перед присутніми з доповіддю «Про запобігання та протидію корупції у ТДАТУ». Після обговорення питань з уповноваженим з антикорупційної діяльності співробітники кафедри поставили підписи у відомості про ознайомлення з Антикорупційною програмою ТДАТУ.

Обговоривши порядок денний, рішення ухвалили та внесли в протокол засідання кафедри.

За матеріалами кафедри:

доцент кафедри вищої математики і фізики Наталя Дьоміна