Забезпечення якості освіти є однією з головних умов, мобільності, сумісності та привабливості системи вищої освіти будь-якої країни, головною складовою престижу вищого навчального закладу. Центральною ланкою системи управління та забезпечення якості є освітній процес.

Тому, 27 серпня 2021 року на кафедрі вищої математики і фізики  було проведено перше у цьому навчальному році засідання кафедри, на якому роззглядалися питання забезпечення якості освітнього процесу,

Основні питання, на яких було зроблено увагу:

1. Про затвердження робочих програм та силабусів на 2021-2022 навчальний рік з дисциплін;
  2. Про розгляд і затвердження навчальних комплексів з дисциплін;
  3. Про затвердження плану роботи кафедри, індивідуальних планів роботи викладачів на 2021-2022 навчальний рік;
  4. Про розгляд тестів для вхідного контролю студентів з математики і фізики.

Заслухавши доповідь завідувача кафедри, професора Сосницької Н.Л. та обговоривши порядок денний, рішення ухвалили та внесли в протокол засідання кафедри.

За матеріалами кафедри:

доцент кафедри вищої математики і фізики Наталя Дьоміна