Профорієнтація є пріоритетним напрямком роботи вищих навчальних закладів. Підвищення якості профорієнтаційної роботи є сьогодні актуальним завданням.  Для досягнення цієї мети, поряд з традиційними методами і формами профорієнтаційної роботи, колектив   кафедри вищої математики і фізики продовжує впроваджувати дистанційнийний формат роботи у цьому напрямку. Одним з інструментаріїв проведення профорієнтаційної роботи серед учнів старших класів є впровадження інтернет–технологій, адже сучасна молодь у пошуках будь-якою інформації, в основному, звертається за допомогою до пошукових систем мережі Інтернет та надає перевагу віртуальному спілкуванню.
Протягом минулого року кафедра створила однойменну групу у соціальній мережі Facebook, метою діяльності якої стали – пропагування ТДАТУ,  залучення  вступників до навчання у нашому університеті. Актуальна інформація  розміщується не тільки у цій групі, а й на сторінках викладачів кафедри у мережі Facebook.
Також, другий рік поспіль, стає традицією розміщувати інформацію у соціальній мережі  Інстаграм. 28-29 жовтня 2020 року було розміщено актуальну інформацію про умови вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  на сторінці новинного веб-сайту Orekhov_segodnya мережі  Інстаграм.
Не залишився осторонь і додаток-месенджер Viber. Було створено групу у цьому додатку, учасниками якої стали викладачі кафедри та випускники Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я» (м. Оріхів), для щоденного спілкування та перегляду актуальної інформації.
Впровадження інтернет – технологій в процес професійної орієнтації учнівської молоді сприяє отриманню максимально достовірної інформації та, ми сподіваємось, буде ефективним інструментарієм проведення профорієнтаційної роботи.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

доцент Наталя Дьоміна