10 лютого 2020 року старшим викладачем кафедри вищої математики і фізики Оленою Рожковою було проведено відкриту лекцію з фізики на тему «Основи термодинаміки» для студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій».

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри вищої математики і фізики.

Старший викладач Олена Рожкова продемонструвала вміння контакту з аудиторією, зацікавлення студентів новим матеріалом з вивчення фізичних процесів і теплових явищ та зосередити їх увагу на головних положеннях, створити творчу та робочу атмосферу. Було проведено актуалізацію опорних знань, показано зв’язок з попередніми темами. Викладання змісту лекції було аргументованим, логічним і доступним для сприйняття студентами.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний мультимедійний презентаційний матеріал та застосування інтерактивної дошки.

Вдало було проведено заключний етап лекції. Підбивши підсумки опрацьованої теми, викладач у доступній формі пояснила завдання на самостійне опрацювання та відповіла на питання аудиторії.

Лекцію було проведено на достатньому науково-методичному рівні й одержано позитивні відгуки.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

професор Н.Л. Сосницька

SAM_4674 SAM_4677 SAM_4662SAM_4665 SAM_4669