Щорічно Міністерством освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості», що є конкурсом педагогічної майстерності керівників гуртків, секцій, творчих об’єднань закладів позашкільної освіти системи освіти. Метою проведення конкурсу є підтримка талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

У 2020 році Всеукраїнський конкурс у номінації «Керівник гуртка-2020» має 5 напрямків позашкільної освіти:

• «Керівник гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти»;
  • «Керівник гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти» (наукові відділення «Фізика і астрономія», «Математика», «Технічні науки»);
  • «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (лісівничий профіль);
  • «Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (інформаційно-технічний та виробничо-технічний профілі);
  • «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (вокальний профіль).

Асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук, яка є керівником гуртка «Математика» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області, здобула перемогу у міському етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2020».

Бажаємо успіхів  під час обласного етапу конкурсу!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

грамота Джерело творчості 4 02 2020