19 лютого 2020 року старший викладач Олена Рожкова та асистент Лариса Халанчук кафедри вищої математики і фізики відвідали навчальний комунальний заклад “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради в рамках підготовки до конкурсу старт-ап проектів розвитку Мелітопольського краю за підтримки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Під час зустрічі з керівництвом навчального закладу, а також з викладачем математики Галиною Беляєвою та викладачем фізики і інформатики Олександром Федоренко було запропоновано тему проекту, яка зацікавила присутніх і надихнула їх на втілення цієї пропозиції. Запропонований проект спрямований на посилення інтересу учнів до математики і фізики, а також  розвиток їх методологічної культури.

Олена Рожкова та Лариса Халанчук надали інформацію про терміни реєстрації команди, яка буде готова займатися реалізацією цього проекту. Вони розповіли про етапи проведення конкурсу та націлили учасників цього заходу на перемогу, оскільки наш заклад – найкращий, а наш проект – успішний приклад змін у нашому місті.

За матеріалами кафедри  вищої математики і фізики