8 лютого 2021 року старшим викладачем кафедри вищої математики і фізики Оленою Рожковою було проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Фізика з основами біофізики» на тему «Дослідження співударяння тіл» для студентів першого курсу 11-СВ гр. спеціальності «Садівництво і виноградарство».

На занятті були присутні д.п.н., професор, завідувач кафедри Наталя Сосницька та представники професорсько-викладацького складу кафедри вищої математики і фізики.

Старший викладач Олена Рожкова продемонструвала вміння зацікавити студентів експериментальним підтвердженням законів збереження енергії  та імпульсу. Олена Павлівна створила творчу і робочу атмосферу. Проведення експерименту дозволило студентам закріпити навички роботи з обладнанням і вимірювальними приладами. Студенти продемонстрували зацікавленість експериментом, активно включалися до обговорення поставлених питань.

Лабораторне заняття супроводжував влучно підібраний різноманітний мультимедійний презентаційний матеріал.

Вдало було проведено заключний етап лабораторної роботи. Викладач провела аудиторне тестування підбивши підсумки опрацьованої теми, а потім у доступній формі пояснила завдання на самостійне опрацювання та відповіла на питання студентів.

Лабораторне заняття було проведено на достатньому науково-методичному рівні й одержано позитивні відгуки.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

завідувачка кафедри Наталя Сосницька

SAM_4976 SAM_4977SAM_4972