Метою Олімпіади стало підвищення інтересу школярів, здобувачів, викладачів та професійної спільноти до актуальних теоретичних і прикладних аспектів розвитку туристичної діяльності на мікро- та макро рівнях.

З 28 листопада 2023 р по 4 грудня 2023 р. трьома етапами проводилась олімпіада з туризму , в якому учасникам потрібно було:

I блок – написати есе на визначену індивідуально тему

II блок – зробити відео-презентацію на тему «Я екскурсовод свого регіону».

ІII блок – розробити туристичний маршрут.

4 грудня 2023 року було підведення підсумків

Помелова Ангеліна, здобувачка вищої освіти спеціальності Туризм разом з керівником к.е.н., доцентом кафедри економіки і бізнесу Валентиною Демко підготували есе на тему «Застосування інноваційних технологій в процесі відновлення туристичної сфери України», та відео екскурсію Національного заповíдника «Хóртиця», що є туристичним магнітом Запорізької області.

За результатами олімпіади були визначатися переможці.

Організаторами олімпіади було відзначено високу теоретичну підготовку Ангеліни та креативний підхід у підготовки відео-екскурсії, але особливої відзнаки набуло її наукове бачення у висвітленні актуального питання відновлення туризму України у післявоєнний період.

Матеріали підготувала к.е.н., доцент кафедри економіка та бізнес  Валентина ДЕМКО

Сертифікат учасника

Screenshot_1