Олімпіади здобувачів вищої освіти з навчальних дисциплін є невід’ємною складовою навчального процесу у вищих закладах освіти, оскільки саме змагання з досягнення найвищого рівня знань із певної дисципліни є стимулом, який допомагає здобувачам вдосконалюватись.

Наприкінці навчального семестру здобувачі спеціальності «Туризм» продемонструвати вміння творчо застосовувати отримані теоретичні знання для вирішення конкретних завдань.

20 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу   була проведена олімпіада з дисципліни «Туроперейтинг».  В олімпіаді брали участь студенти 3 та 2с курсів спеціальності «Туризм».

Керівник предметної олімпіади – кандидат економічних наук, доцент Демко Валентина Сергіївна, члени комісії – кандидати економічних наук, доценти Почерніна Наталія Вікторівна та старший викладач Васильченко Олена Олегівна.

Переможцями олімпіади стали:

І-е місце посіла здобувачка ВО 31 ТР групи – Виноградова Дар’я,

ІІ-е місце – здобувачка ВО 2с ТР групи – Попкова Ксенія,

ІІІ-е місце – здобувачка ВО 31 ТР – Корнєва Дар’я.

21 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу   була проведена олімпіада з дисципліни «HR-процеси в туристичній діяльності».  В олімпіаді брали участь студенти 4 та 3с курсів спеціальності «Туризм».

Керівник предметної олімпіади – доктор економічних наук, професор Колокольчикова Ірина Володимирівна, члени комісії – доктор економічних наук, професор Єременко Денис Володимирович і  кандидат економічних наук, доцент Демко Валентина Сергіївна.

Переможцями олімпіади стали:

І-е місце стала здобувачка ВО 3сТР групи – Лифарь Поліна,

ІІ-е місце – здобувачка ВО 41 ТР – Наконєчна Юлія,

ІІІ-е місце – здобувачка ВО 41 ПТ –  Сириця Софія

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Олімп1 Олімп2 Олімп3 Олімп4