18 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу відбулась зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» з гарантом освітньої програми  «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» Ганною Завадських, членами робочої групи, викладачами кафедри та представниками органів самоврядування здобувачів освіти.

Метою зустрічі стало обговорення результатів анкетувань здобувачів вищої освіти з даної спеціальності за освітньо-професійною програмою «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» щодо оцінювання  якості освітньо-професійної програми та освітнього процесу  в університеті, які проводились у 2-у семестрі 2022-2023 н.р.  на базі дистанційної платформи Moodle.

Аналіз масиву інформації, яку отримує відділ моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ за результатами онлайн-опитувань, дозволяє не лише з’ясувати поточну ситуацію та прослідкувати тенденції освітнього процесу, а й зрозуміти сильні та слабкі сторони освітньо-професійних програм, виявити можливості та загрози, а також виробити рекомендації для застосування окремих позитивних практик та вдалих рішень з метою покращення освітнього процесу.

Загалом, анкетування виявило достатній рівень задоволеності респондентів якістю освітньо-професійної програми «Економічний консалтинг та бізнес-економіка». Більшість опитаних високо оцінили якість освітнього процесу в ТДАТУ. Особлива увага під час зустрічі була приділена обговоренню тих позицій й критеріїв, за якими результати опитування є незадовільними і потребують доопрацювання.