Олімпіади здобувачів з навчальних дисциплін – невід’ємний атрибут навчального року у вищих закладах освіти, оскільки саме змагання з досягнення найвищого рівня знань із певної дисципліни є стимулом, який допомагає здобувачам вдосконалюватись.

Наприкінці навчального семестру здобувачі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» продемонструвати вміння творчо застосовувати отримані теоретичні знання для вирішення конкретних завдань.

18 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу   була проведена олімпіада з дисципліни «Економіка і організація інноваційної діяльності».  В олімпіаді брали участь студенти 4 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність».

Керівник предметної олімпіади – кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна, члени комісії – кандидати економічних наук, доценти Лисак Оксана Іванівна і Завадських Ганна Миколаївна.

Переможцями олімпіади стали:

І-е місце посіл студент 41 ПТ групи – Алба Вадим,

ІІ-е місце – студент 21с ПТ – Кисільов Руслан,

ІІІ-е місце –студентка 41 ПТ – Жила Дар’я

22 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу   була проведена олімпіада з дисципліни «Торговельне підприємництво».  В олімпіаді брали участь студенти 3 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність».

Керівник предметної олімпіади – кандидат економічних наук, доцент Лисак Оксана Іванівна, члени комісії – доктор економічних наук, професор Коноваленко Анастасія Сергіївна і  кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна.

Переможцями олімпіади стали:

І-е місце посіл студент 31 ПТ групи – Іванченко Аліна,

ІІ-е місце – студент 31 ПТ – Садоха Мілада,

ІІІ-е місце –студентка 31 ПТ –  Крикунова Анастасія

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Screenshot_1 Screenshot_2