26 лютого 2024 року відбулося розширене засідання робочої групи освітньо-професійної програми «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю  051 «Економіка» в складі гаранта освітньої програми, науково-педагогічних працівників кафедри і факультету, здобувачів вищої освіти та роботодавців, загальною чисельністю 15 осіб. На засіданні відбулось активне обговорення проекту ОПП 2024 року. У результаті обговорення було прийнято рішення про внесення змін до ОПП.

Стейкхолдери, що взяли участь в заході, в цілому підтримали програму підготовки майбутніх бакалаврів з економіки. Рішення, ухвалені робочою групою, оформлено протоколом, з яким можна ознайомитися на сайті університету.

Дякуємо стейкхолдерам за плідну роботу і залученість до обговорення освітньо-професійної програми.