22 лютого 2024 року на кафедрі економіки і бізнесу відбулась зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з гарантом освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти Оксаною Лисак, членами робочої групи, викладачами кафедри та представниками студентського самоврядування факультету.

Метою зустрічі стало обговорення результатів анкетування здобувачів вищої освіти з даної спеціальності за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» щодо визначення якості освітньо-професійної програми, освітнього процесу, якості викладання дисципліни; академічної доброчесності при навчанні за даною освітньо-професійною програмою.

Учасники зустрічі були ознайомлені із результатами оцінки якості освітньо-професійної програми та навчального процесу, а також якості викладання дисциплін і дотримання академічної доброчесності.

Згідно з результатами опитування оцінка організації навчального процесу за програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» виявилася високою за більшістю критеріїв. З урахуванням даних моніторингу та зроблених зауважень було запропоновано:

1. Організувати навчально-методичні заходи з метою підвищення рівня використання викладачами сучасних педагогічних методів (майстер-класів, навчальних дискусій, мозкового штурму, тренінгів, ділових ігор тощо).

2. Активізувати проведення конкурсів наукових робіт, бізнес-планів, з метою розвитку у здобувачів здібностей до досягнення бажаних результатів та швидкої адаптації до змінних умов, а також для розвитку стратегічного мислення.

3. Збільшити мотивацію до самостійного навчання та самореалізації шляхом застосування сучасних методів навчання. Це дозволить розвинути у майбутніх фахівців практичні навички та вміння, необхідні для професійного розвитку.

4. Покращити партнерські відносини з підприємствами та іншими установами для спільного проведення проектів, семінарів, майстер-класів та інших заходів.

5. Проводити студентські конференції, семінари та воркшопи, де студенти матимуть можливість представити свої дослідження та отримати фідбек від професіоналів у відповідній галузі.

Моніторинг (1)Моніторинг (2)

Моніторинг