13 лютого за допомогою відео-конференції ZOOM відбулось відкрите спілкування абітурієнтів та їх батьків з деканом факультету енергетики і комп’ютерних технологій д.т.н. проф. Назаренко І.П., завідувачем кафедри електротехнологій та теплових процесів, к.т.н. доц. Постол Ю. О. і викладачами кафедри ЕТТП, а також з завідувачами і викладачами інших кафедр факультету.

Крім традиційної розповіді про історію і досягнення факультету, напрями підготовки, освітні програми, кількість бюджетних місць слухачам надана інформація, про можливості в побудові професійної кар’єри (стипендія, наукові і професійні стажування і т. д.), програмах додаткової освіти в яких може брати участь студент під час навчання у ТДАТУ.

Сподіваємося на подальшу співпрацю і запрошуємо усіх бажаючих до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

изображение_viber_2021-02-15_09-27-04