Невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців у Таврійському державному агротехнологічному університеті (ТДАТУ) є навчальні практики професійного спрямування.

25 червня цього року в межах програми навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів групи 11,12 ЕН спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» було організовано екскурсію на ТОВ Мелітопольські теплові мережі.

На підприємстві ТОВ Мелітопольські теплові мережі виконуються роботи по модернізації теплотехнічного обладнання. Це підключення котелень на альтернативних видах палива. Заміна застарілого обладнання на енергоефективні. ККД котлів старої конструкції 85%, а нових 91%. Економія від впровадження складає 150 тис. грн. в місяць. Планується закупка устаткування для дегазації води, яке дозволяє видаляти кисень. Що в свою чергу подовжує строки експлуатації обладнання.

Співробітники підприємства ознайомили студентів зі структурою підприємства. Студентам було надано можливість побачити усі стадії виробництва.

Студенти та викладачі кафедри електротехнологій та теплових процесів щиро дякують керівництву ТОВ Мелітопольські теплові мережі, а саме:  заступнику головного інженера ТОВ Мелітопольські теплові мережі –  Гергецу Костянтину Анатолійовичу та інженеру по організації ремонту та обслуговуванню теплових мереж – Коновалову Анатолію Ігоревичу за цікаву пізнавальну екскурсію.

IMG_20180625_093001 IMG_20180625_094541 IMG_20180625_093452 IMG_20180625_090903