222 ББК 40.76

Кушлик Р.В. Електричне освітлення та опромінення. Навч.посіб. для студентів вищ. навч. закл. / Р.В.Кушлик, В.Ф.Яковлєв, Ю.М.Куценко, М.Л.Лисиченко, М.П.Кунденко. Х: ТОВ «Планета-прінт», 2016. – 332 с.

Розглянуто фізичні основи оптичного випромінювання, їх сучасні джерела, пускорегулюючі апарати і схеми їх вмикання в мережу. Приведено технічні характеристики освітлювальних пристроїв, опромінювачів і опромінювальних установок. Приведено методи розрахунку освітлювальних і опромінювальних установок.

Рецензенти:

Гриб О.Г., доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматизації енергосистем «Харківський політехнічний інститут»,

Харченко В.Ф., доктор технічних наук, професор кафедри систем електропостачання та електроспоживачів міст Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова.

УДК 63:535.21

Червінський Л.С. Електричне освітлення та опромінення. Метод. вказівки до виконання курсової роботи для студентів факультету енергетики і автоматики / Л.С.Червінський, Л.О. Сторожук, Б.М.Ковалишин. К: Видавничий центр НУБіП України, 2014. – 63 с.

Наведено основні положення і методика з підготовки, виконання та оформлення курсової роботи, дипломної роботи та підготовки до державного іспиту із дисципліни “Електротехнології та електроосвітлення”, частина 1.  “Електричне освітлення та опромінення”. “Електротехнології в АПК”.

Рецензенти:

В.В. Василенко