Науково-дослідна робота студентів один з основних напрямів в процесі навчання, сприяючих розвитку професійних якостей. Початком наукової роботи студента ТДАТУ, як правило, є студентський науковий гурток, де студенти набувають першого досвіду дослідницької, аналітичної, творчої роботи.

У рамках проведення і організації наукової і виховної роботи зі студентами енергетичного факультету на кафедрі електротехнологій  і теплових процесів організовані і постійно діють наукові гуртки. У них запрошуються усі студенти і магістранти будь-якого курсу, хто хоче дізнатися і навчитись більшому у своїй професійній сфері. Засідання  студентських  наукових  гуртків  проводяться  у рамках заздалегідь вибраної теми.  Студенти,  що займаються  в  гуртках, разом з викладачами кафедри ставлять експерименти, обговорюють їх результати, пропонують рішення прикладних наукових задач. Це дає змогу брати  активну  участь  у наукових конференціях, публікувати результати досліджень  в  збірках  наукових праць.

Чергове засідання студентських гуртків кафедри було присвячене підготовці доповідей для участі у Всеукраїнській науково-технічній конференції магістрантів і студентів ТДАТУ. Також результати досліджень будуть використані при виконанні дипломних проектів та дипломних робіт.

Питання досягнення високого рівня ефективності енергозбереження розглядались  у гуртку « Енергозбереження в теплотехнологіях» під керівництвом  к.т.н., доцента  Постол Ю.О. зі студентами 11МБЕЕ групи Бурцевой С.О. та Клика А.В.

Результати роботи наукового гуртка «Енергозбереження в теплотехнологіях» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Електротехнології в агропромисловому комплексі» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Теплові насоси та теплогенеруючі установки» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Ультразвукова обробка сумішевого біопального» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Обробка біопального ультразвуком і НВЧ електромагнітним полем» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Передпосівна обробка насіння електрофізичними методами» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Вплив електромагнітного випромінювання на біологічні об`єкти» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Електротехнології в сільськогосподарському виробництві» в 2020-21 році

Результати роботи наукового гуртка «Розробка системи електромагнітного впливу на біологічні об’єкти» в 2020-21 році

Викладачі кафедри здійснюють наукове керівництво студентськими роботами, надають допомогу в підготовці доповідей і презентацій для виступу на засіданнях гуртка, наукових конференціях; беруть участь в підготовці публікацій і оформленню робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Завідувач кафедри, к.т.н., доцент Постол Ю.О.

2 (1)

2 (2)  3