На протязі багатьох років кафедра вищої математики і фізики активно займається профорієнтаційною роботою. Постійно відбуваються зустрічі відповідальних за профорієнтаційну роботу зі школярами та їх батьками закріплених шкіл, де співробітники кафедри розповідають про ТДАТУ та умови вступу до нього.

7 лютого 2018 року відбулася чергова зустріч представників ТДАТУ з випускниками ЗОШ № 14 м. Мелітополя.

Оновлену інформацію про правила прийому до ТДАТУ оприлюднили заступник декана факультету ІКТ Ірина Пихтєєва та старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова.

Під час зустрічі з випускниками викладачі розповіли про предмети з яких вперше проводиться Всеукраїнська Олімпіада ТДАТУ для вступників, можливість збільшення значення свого конкурсного бала при вступі до ТДАТУ, строки та правила проведення Олімпіади.

Майбутнім абітурієнтам роздані рекламні матеріали ТДАТУ.

Висловлюємо слова подяки директору ЗОШ №14 та класним керівникам випускних класів за організацію цього заходу.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»

SAM_3087 SAM_3088 SAM_3093 SAM_3095 SAM_3090 SAM_3091