Щорічно на базі кафедри «Вища математика і фізика» Таврійського державного агротехнологічного університету проводяться предметні олімпіади з математики і фізики. Ці заходи є першим етапом Всеукраїнських студентських олімпіад.

У 2017 році кафедрою було проведено олімпіаду з математики 15 листопада, олімпіаду з фізики 23 листопада для студентів всіх спеціальностей університету ОКР «Бакалавр». Метою олімпіад було виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток та реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Завдання олімпіад вимагали від учасників високого рівня теоретичних знань. Впродовж відведеного часу студенти вирішували задачі з різних тем різного рівня складності.

По завершенні роботи олімпіади журі підбили підсумки.

У номінації «Математика»:

І місце     Коваль Сергій – 21 ЕЕ;

ІІ місце   Головін Дмитро – 11 ЦБ

Якубовська Валерія  – 11 ХТ

Міліч Валерія – 11 ХТ

ІІІ місце  Д’яков Вадим – ВСП МК ТДАТУ

Морозов Борис  – 11 КН

У номінації «Фізика»:

ІІ місце   В’юник  Аліна – 21 КН

Задирака Ольга – 21 КН

ІІІ місце  Сідельников  Богдан – 11 ЕЕ

Д’яченко Богдан – 11 ЕЕ

Головін Дмитро – 11 ЦБ

Нідялко Андрій  – 11 ЦБ

Всіх призерів олімпіад привітали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко, декан факультету ІКТ Олександр Вершков, завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька. Вони вручили переможцям олімпіад грамоти, побажали успіхів у навчанні, досягнення перемог у майбутньому і звернули увагу на те, що неможливо набути професійних знань без якісного засвоєння математики і фізики.

Колектив кафедри вищої математики і фізики бажає всім учасникам олімпіад нових творчих злетів!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізикиGA1_7921 GA1_7923 GA1_7931 GA1_7942 GA1_7946 GA1_7959 GA1_7967 GA1_7972