Грандіозне свято провайдерів освіти відбулося 8 жовтня 2016 року у Мелітополі на площі Перемоги. Всі навчальні заклади, а саме училища, коледжі, університети, художні школи мистецтв, а також бібліотеки і музей міста прийняли активну участь у підготовці та проведенні даного феєричного дійства.

На виставці творчих робіт учасників були представлені неповторні роботи майстрів та авторів з художнього мистецтва.

Наш навчальний заклад був представлений яркими рекламними палатками різних факультетів. Активну підтримку представництва ТДАТУ здійснювали учасники студентського флешмобу.

Всіх присутніх на святі привітали представники місцевого врядування та запрошені гості.

Організатори сподіваються, що це не остання для нашого міста виставка провайдерів освіти. Захід планують зробити регіональним іhtmlimage htmlimage htmlimage htmlimage htmlimage htmlimage htmlimage проводити його щорічно.

htmlimage