Підготувати дітей до свідомого вибору майбутньої професії – головна задача вчителів і батьків. Багато хто з учнів зовсім не уявляють собі, “ким бути” і куди вступати й чи вступати взагалі, коли продзвенить довгоочікуваний останній шкільний дзвінок. Не загубитися у великому переліку необхідних і цікавих професій допомагають зустрічі з викладачами навчальних закладів на батьківських зборах .

9 грудня 2021 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова провела  профорієнтаційну роботу під час батьківських зборів у 9-В класі НВК-16  м. Мелітополя. Під час зустрічі розглядалися наступні питання. Для початку визначимося: з чого необхідно починати вибір професії? Насамперед, потрібно розібратися в собі.  Вибираючи певну професію, важливо усвідомити, чи є в тебе здібності, що відповідають професійно важливим якостям.

10 грудня 2021 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова провела  профорієнтаційну роботу під час батьківських зборів у 9-Д класі НВК-16  м. Мелітополя. Приділялася увага на наступні питання: при виборі професії молодим людям необхідно враховувати всі обставини, пов’язані з майбутньою трудовою діяльністю, вміти правильно порівнювати стан свого здоров’я і негативні фактори професії. Це дозволить їм надовго зберегти свої життєві сили і досягти великих успіхів у житті та кар’єрі.

Під час зустрічі з батьками викладач надала  інформацію про перелік спеціальностей, які є в університеті. Розповіла про переваги навчання у нашому навчальному закладі.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач Олена Рожкова