11 лютого 2021 року старшим викладачем Альоною Дяденчук було проведено відкрите практичне заняття з «Фізики» на тему «Молекулярно-кінетична теорія ідеального газу» для студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій». Заняття відвідали д.п.н., професор, завідувач кафедри Наталя Сосницька та представники професорсько-викладацького складу кафедри «Вища математика і фізика».

Викладачем було розкрито основні поняття «Молекулярної фізики»; закріплено знання студентів про явища природи та роботу різноманітних механізмів, створених людиною, в яких спостерігається теплова форма руху матерії, зокрема її перетворення у механічний рух, властивості та закономірності цього перетворення, їх дослідження на основі молекулярної теорії будови речовини; проведено знайомство студентів з основними моделями природних теплових явищ, з методами розв’язку професійно-орієнтованих задач, демонстрація застосування відомих студентам математичних знань до вирішення фізичних проблем.

Альона Федорівна вміло формувала інтерес до вивчення предмету, пов’язувала матеріал з життям, доступно і лаконічно пояснювала матеріал, виділяючи основні моменти, постійно залучала студентів до прийняття активної участі у занятті. Заняття містило логічну презентацію з відеоматеріалами, план заняття оформлено правильно згідно робочої програми, студенти використовували роздатковий матеріал. Викладач уміло поєднала відеопрезентацію та наочні деталі, що забезпечило успішний зворотній зв’язок зі студентами та взаємозв’язок із дисциплінами професійного циклу підготовки.

Заняття було проведене на високому навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу, створити творчу та робочу атмосферу та уважно реагувати на висловлювання студентів. На занятті було створено атмосферу доброзичливості і взаємоповаги.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

завідувачка кафедри Наталя Сосницька

vidkryte3 vidkryte1 vidkryte2