Цікава зустріч з випускниками шкіл різних районів Запорізької області в режимі он-лайн на День відкритих дверей відбулася 13 лютого 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Взяти участь у Дні відкритих дверей були запрошені учні шкіл Оріхівського району: гімназію № 1 «Сузір’я» (м. Оріхів), Малотокмачанську ЗОШ, комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Джерело» Комишуваської селищної ради та комунальний заклад «Новотавричеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишуваської селищної ради. Актуальну інформацію  про проведення Дня відкритих дверей ТДАТУ було розміщено 10 – 12 лютого 2021 р. на сторінках викладачів кафедри у мережах  Facebook та Інстаграм і в додатоку-месенджері Viber.

Згідно програми заходу на зустрічі були присутні ректор Володимир Кюрчев, випускники різних років серед яких Мелітопольський міський голова Іван Федоров, керуюча справами виконкому м. Мелітополя Христина Євтушенко, секретар міської ради Роман Романов та інші.

Відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ Іван Чижиков ознайомив учасників зустрічі з новими правилами прийому до університету. Начальник відділу міжнародних зв’язків Людмила Єфіменко надала цікаву інформацію про програми стажування у різних країнах. Голова студентської ради університету Надія Шац розповіла про студентське самоврядування, навчання та життя студентів. Завідувач кафедри фізичного виховання Валерій Газаєв розповів про спортивні досягнення наших студентів.

Активну участь у цьому заході приймали викладачі кафедри «Вища математика і фізика» Наталя Дьоміна і Олена Рожкова.

Підключившись до програми Zoom  Join our Cloud HD Video Meeting випускники, вчителі, батьки різних шкіл мали можливість зустрітися безпосередньо з деканами та викладачами різних факультетів ТДАТУ та отримати відповіді на ті запитання, які турбували учнів найбільше: про перелік спеціальностей, предмети ЗНО, можливість отримання додаткових балів за участь у різних олімпіадах, скільки коштуватиме навчання на контрактній основі, яка кількість місць на спеціальність «Комп’ютерні технології», чи проводиться під час навчання стажування за спеціальностями, чи є програми обміну  тощо. На питання присутніх школярів відповідали декани факультетів.

Зустріч, що відбулася таким чином, продемонструвала зацікавленість нашим університетом привернула велику увагу до можливості отримання цікавих спеціальностей у нашому університеті.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач Олена Рожкова