24 лютого 2021 року студенти 11 сКН групи відвідали міський краєзнавчий музей.

Дуже цікавою була розповідь про заснування цього закладу. Студенти дізнались, що Мелітопольський краєзнавчий музей – один з найстаріших закладів культури Запорізького краю, створений на базі колекцій земської управи та Мелітопольського реального училища. Його урочисте відкриття для відвідувачів відбулося 1 травня 1921 року.

У 17 експозиційних та виставкових залах група мала змогу ознайомитися з природою, історією та новинами сучасного розвитку нашого краю. Багатьом членам групи сподобались експозиції, пов’язані з воєнною тематикою різних часів. Яскраво та різноманітно було  представлено інформацію про тваринний світ запорізького краю.

У подарунок отримано інформаційний довідник про історію нових назв вулиць міста, видання якого доповнено поетичними творами Олеся Гончаренка.

Відвідування міського історичного закладу було плідним та пізнавальним, дуже сподобалося студентам 11 сКН групи.

За матеріалами

куратора 11 сКН Ольги Іщенко