26 лютого 2021 року  відбулося чергове засідання кафедри вищої математики і фізики під керівництвом завідувача кафедри Наталі Сосницької.
Однією з тем обговорення у порядку денному було питання академічної доброчесності та стану реалізації антикорупційної програми в університеті і на кафедрі, яке напередодні розглядалося на засіданні Вченої ради ТДАТУ.
Наталя Сосницька  ознайомила співробітників кафедри із затвердженим «Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ» та зробила акцент, що  всі співробітники кафедри мають дотримуватись норм професійної етики та відповідати за порушення закону та вчинення корупційного злочину. Вона нагадала, що основними антикорупційними стандартами і процедурами у ТДАТУ є: ознайомлення нових працівників із змістом Антикорупційної програми, проведення навчальних заходів з питань запобігання і протидії корупції; антикорупційна перевірка ділових партнерів та критерії обрання ділових партнерів ТДАТУ; обмеження щодо підтримки ТДАТУ політичних партій; механізм повідомлення про виявлення ознак порушення Антикорупційної програми, а також конфіденційність таких повідомлень та захист викривачів; норми професійної етики та обов’язки і заборони для працівників; механізми запобігання і врегулювання конфлікту інтересів; обмеження щодо подарунків.
Керівникам наукових гуртків, кураторам академічних груп було надано завдання організувати та  провести тематичні бесіди з питанння академічної доброчесності для всіх учасників освітнього процесу.
Також було обговорено питання щодо результатів анонімного оцінювання здобувачами вищої освіти якості викладання дисциплін викладачами кафедри.
З усіх питань, розглянутих на засіданні кафедри, було прийнято узгоджені рішення.

Доцент кафедри Наталя Дьоміна

антикорупционный список 001