15 травня на енергетичному факультеті відбувся ІІ етап конкурсу “Кращий куратор академічної групи ТДАТУ”, в якому змагалися кращі куратори факультету: асистент Дубініна Світлана Вікторівна (куратор 21 ЕЕ групи); к.т.н., доцент Постнікова Марина Вікторівна (куратор 22 ЕЕ групи) та к.т.н., доцент Кушлик Роман Васильович (куратор 31 ЕЕ групи). Кожен з виступаючих кураторів презентував роботу з групою та основні досягнення на досить високому професійному рівні. Присутні мали нагоду отримати значний досвід роботи в якості куратора груп.

Результатами конкурсу:

І-місце к.т.н., доцент Кушлик Р.В. (куратор 31 ЕЕ групи);

ІІ-місце асистент Дубініна Світлана Вікторівна (куратор 21 ЕЕ групи)

ІІІ- місце к.т.н., доцент Постнікова Марина Вікторівна (куратор 22 ЕЕ групи)

Вітаємо переможця –  куратора 31 ЕЕ групи, Кушлика Романа Васильовича к.т.н., доц. кафедри електротехнологій  і теплових процесів з перемогою!

Бажаємо впевненої перемогти в заключному етапі конкурсу кураторів на рівні університету та здобуття звання кращого куратора академічної групи ТДАТУ!

За матеріалами заступника декана

енергетичного факультету з ОРВ Ковальова О.В.