Витяг з протоколу № 9 від 29.04.2020 р

11 березня 2020 року на засіданні кафедри “Комп’ютерні науки” відповідні освітньо-професійні програми спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” СВО “Бакалавр” та СВО “Магістр”. Протоколом засідання кафедри розглянуті освітньо-професійні програми прийняті за основу.

______________________________________

9.11.2017 року  Компанія ДТЕК і Таврійський державний агротехнологічний університет уклали договір про співпрацю в науково-технічній сфері. Були присутні: Кюрчев В.М., ректор ТДАТУ; Назаренко І.П., декан енергетичного факультету ТДАТУ; Бондаренко Є.І., директор Академії ДТЕК; Мінько С.А., Мелітопольський міський голова; Озерова Т.Я., директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА; Жабський Ю.В., директор Приморської вітроелектростанції, радник директора ВІНД ПАУЕР; Журов А.В., керівник департаменту по операційній діяльності ВІНД ПАУЕР; Король Н.О., менеджер з управління персоналом ВІНД ПАУЕР; Ішкова Л.В., менеджер із зв’язків з громадськістю ВІНД ПАУЕР; Денисенко Н.А., менеджер департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК; Кучеренко Д.В., співробітник Ботієвської ВЕС (випускник енергетичного факультету); співробітники Ботієвської ВЕС; викладачі, студенти-магістри енергетичного факультету ТДАТУ.

Ключовими цілями партнерства є підготовка фахівців для підприємств відновлюваної енергетики, проведення спільних наукових досліджень, інновації у галузі. Програма співпраці передбачає кілька напрямків взаємодії між компанією ДТЕК і ТДАТУ. Один з них – підготовка і подальше працевлаштування випускників ТДАТУ на підприємствах ВІНД ПАУЕР і інших виробничих підприємствах компанії ДТЕК.

______________________________________

23 березня 2016 року в конференц-залі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся круглий стіл з підготовки фахівців за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», в якому взяли участь ректор університету, д.т.н., професор В.М. Кюрчев, проректор з НПР, доцент О.П. Ломейко, декан енергетичного факультету, професор І.П. Назаренко, завідувачі кафедр ЕТ і ЕМ професор В.В. Овчаров, кафедри ЕіА професор В.Т. Діордієв, викладачі енергетичного факультету.

На робочий стіл були запрошені досвідчені фахівці енергетичної галузі: технічний директор ВАТ «Запоріжжяобленерго» О.О Лисенко та його заступник В.М. Вороной, головний інженер Мелітопольських високовольтних мереж В.Д. Івашина, головний інженер Мелітопольського МРЕМ В.Ю. Коломієць, заступник начальника Якимівського РЕМ з енергозбуту О.В. Тупіцин, начальник Мелітопольського МУВГ М.В. Слєпкань, начальник Мелітопольського відділення Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії О.П. Груздєв, головний інженер КП «Водоканал» О.А. Ашихмін, директор комбікормового заводу ПП «Аскон» В.В. Новіков, головний енергетик ПАТ «Мелітопольський олійноекстракційний завод» В.О. Піязенко, заступник технічного директора, завідувач сектором інноваційних технологій ТОВ «НВП «Преобразователь-комплекс» О.В. Соломаха.

Круглий стіл пройшов дуже плідно, у творчій атмосфері, участь спеціалістів електроенергетичної галузі допомогла у пошуку вірного напрямку підготовки майбутніх випускників. Учасники круглого столу домовились про подальшу співпрацю у загальній справі підготовки якісного фахівця-енергетика.