З 01 січня 2017 р. проводився I тур Всеукраїнського конкурсу на кращу наукову роботу серед студентів університету. На енергетичному факультеті було представлено 15 наукових робіт.

Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та інших конкурсів студентських наукових робіт в Таврійському державному агротехнологічному університеті» визнано переможцями:

1 місце

ФЕДЬКІН В.А.  студент 42 ЕН групи енергетичного факультету, наукові керівники к.т.н., ст. викладач Соломаха О.В., ст. викладач Ковальов О.В.

2 місце.

ТЕРЬОХІН О.О. – студент 12 ЕЕЕ групи енергетичного факультету, науковий керівник к.т.н., доцент Постнікова М.В.

3 місце

ТРЕГУБОВ В.А. – студент 21 СЕЕ групи енергетичного факультету, науковий керівник к.т.н., доцент Вовк О.Ю.

Щиро вітаємо переможців та керівників, бажаємо показувати не гірші результати і у подальшому!