16-18 травня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та «Енергетика сільськогосподарського виробництва» зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Для участі в олімпіаді прибули представники з Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізького національного технічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирського національного агроекологічного університету, відокремленого підрозділу НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремленого підрозділу НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного аграрного університету. Всього учасників було близько 120.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань в олімпіаді «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» переможцями та призерами став Вадим Федькін, який отримав диплом третього ступеню.

В олімпіаді «Енергетика сільськогосподарського виробництва» диплом другого ступеня отримала Марія Дудіна.

Пишаємося переможцями!

Бажаємо натхнення та практичного визнання!

деканат енергетичного факультету.