Практика студентів є невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців-енергетиків у ТДАТУ. Вона передбачає отримання студентами достатнього обсягу практичних знань і навичок роботи в галузі.

Головною метою практики є закріплення та поглиблення теоретичних знань із нормативних та вибіркових професійно-орієнтованих та спеціальних дисциплін робочого навчального плану та оволодіння студентами сучасними методами організації праці.

Базами практики для студентів 41ЕН групи зі спеціальності 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» ОКР «Бакалавр» (куратор доц. Постол Ю.О.) г на основі договорів були як науково-дослідні установи й агрогосподарства (ПП «Могучий») так і підприємства та організації міста Мелітополь (ТОВ «Мелітопольський автогідроагрегат», виробничий підрозділ «Мелітопольський моторний завод», ТОВ «Тара») й Запорізької області (ПАТ «Запоріжжяобленерго», ПП «Таврія Турбо Плюс» та інш. Усі бази практики студентів відповідають вимогам програми підготовки.

Під час проходження практики студенти мали можливість в реальних виробничих умовах, відповідних їх професійного вибору, перевірити свої можливості, адаптуватися до професійної ситуації, перевірити свої комунікативні вміння, навички ділової взаємодії, здатність брати відповідальність на себе.

Підсумкова конференція захисту звітів практики на якій були присутні керівники практики (проф. Назаренко І.П., доц. Гулевський В.Б.) та  викладачі кафедри ЕТТП свідчать про те, що більшість студентів відповідально поставилися до виконання практичної частини навчального плану, показали хороший рівень теоретичної підготовки та орієнтовані на обрану спеціальність. У характеристиках відзначаються зацікавленість у професійній діяльності студентів, працьовитість, відповідальність, комунікабельність, ініціативність, вміння приймати самостійні рішення, хороший рівень теоретичних знань, інші позитивні якості і компетенції, необхідні для успішної професійної діяльності.

к.т.н., доцент,

Постол Ю.О.