У сучасних умовах усе більш актуальними стають проблеми працевлаштування випускників ТДАТУ. Молоді фахівці, що виходять на ринок праці після закінчення учбового закладу, неминуче стикаються з різними складнощами. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців з достатнім досвідом професійної діяльності і не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Енергетичний факультет підтримує тісні зв’язки з організаціями та підприємствами різних галузей промисловості. Така співпраця передбачає проведення зустрічей випускників університету з потенційними роботодавцями, що дає можливість забезпечити випускників гідним першим робочим місцем з можливістю реалізації набутих знань і адаптації їх до практичної діяльності.

З метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні їх професійної кар’єри, створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, відділ зв’язку з виробництвом ТДАТУ (корпус 9 каб. 225. Тел: (06192) 421396. E-mail: pracevlash@ukr.net) проводить і координує роботу факультетів та  інститутів з питань сприяння працевлаштуванню  випускників.

Кафедра електротехнологій  і теплових процесів постійно проводить заходи для допомоги випускникам у пошуку першого робочого місця. Це екскурсії на підприємства, майстер-класи, лекції та круглі столи, на які запрошуються представники організацій і підприємств.

У рамках сприяння працевлаштуванню  відбулася зустріч студентів 22МБЕЕ групи з начальником відділу зв’язку з виробництвом В.А. Сингаєвським  Обговорювалось широке коло питань працевлаштування майбутніх енергетиків з метою вивчення нормативно-правових документів для працевлаштування. Також були розглянуті правила складання резюме, етапи професійного розвитку, практичні поради для самостійного пошуку роботи, використання досвіду інших держав у вирішенні проблеми працевлаштування молодих спеціалістів.

Позитивним результатом такої зустрічі стала взаємна зацікавленість працівників університету та випускників у подальшій співпраці.

Куратор 22МБЕЕ групи доц. Гулевський В.Б.