Здобувачі вищої освіти 1 курсу ОС «Магістр» Сергій Щербаков і Максим Іванов разом із Іриною Поповою, доцентом кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова,  24 січня 2022 року прийняли участь у Всеукраїнській науковій Інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», яка відбулася на базі державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди м. Переяслав. Конференція була організована Радою молодих учених педагогічного університету для наукових співробітників, викладачів ВНЗ, докторантів, аспірантів і студентів.

Гуртківці представили на конференцію доповідь на тему «Розробка функійної схеми керування електрообладнанням ділянки замісу тіста для виготовлення макаронних виробів».

Наукова робота є продовженням досліджень, проведених у студентському гуртку «Розробка та удосконалення ресурсоенергозберігаючих пристроїв в АПК» (керівник доцент Ірина Попова) та під час виконання кваліфікаційної роботи на здобуття ОС «Бакалавр», оскільки для побудови системи керування силовим електрообладнанням ділянки замісу тіста в процесі виробництва макаронних виробів необхідно розробити структуру і функційні зв’язків між робочими машинами технологічного процесу з макаронних виробів, асинхронними двигунами електроприводів і засобами контролю та керування системи керування електрообладнанням. Це потребує не тільки використання сучасних засобів керування електроприводами, а і удосконалення засобів контролю, діагностування режимів роботи і захисту асинхронних двигунів ділянок цеху з виробництва макаронних виробів.

За результатами Інтернет-конференції була опублікована стаття у збірнику наукових праць державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди у Переяславі та отримані сертифікати. Письмова робота виконана з урахуванням вимог академічної доброчесності, зазначених статтею 42 «Академічна доброчесність» Закону України «Про освіту»

Ірина Попова,
доцент, керівниця гуртка