В сучасних умовах система вищої освіти має розвиватись з урахуванням запитів світового ринку праці та процесів і тенденцій, що відбуваються по всьому світові.

З 15 листопада по 24 грудня 2021 року к.т.н., старший викладач кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” Олександр Ковальов проходив міжнародне стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. Стажування відбувалось в on-line форматі за допомогою платформи Zoom, програма стажування розроблена для дослідження та навчання персоналу з України.

Досвідчені фахівці Collegium Civitas ділились досвідом за такими темами: «Інтернаціоналізація в Collegium Civitas», «Програма Erasmus+. Основа інтернаціоналізації вищої освіти в ЄС», «Організація навчання і праці науковців під час пандемії COVID-19», «Ефективне навчання – найкращі практики», «Міжнародні студенти в Collegium Civitas і виклики COVID-19», «Створення та керування дослідницькими та аналітичними проектами», «Результативна комунікація в багатокультурному середовищі і культурні компетенції як один з інструментів інтернаціоналізації вищої освіти».

Після завершення стажування Олександр Ковальов отримав сертифікат про проходження стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

Олександр Ковальов,
ст. викладач