З метою набуття нових та вдосконалення раніше набутих компетентностей в викладанні технічних дисциплін та з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту, викладачі кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова постійно вдосконалюють свій рівень.

Так старший викладач Ковальов О.В. та доцент Попрядухін В.С. взяли участь в заході з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер класів», що відбувся в м. Запоріжжя 30 листопада 2019 р. на базі Запорізького державного медичного університету. Захід було організовано тренінговим центром «T-Update» в партнерстві з центром розвитку особистості «TrainingBOX» та Запорізьким державним медичним університетом.

Під час заходу викладачі кафедри прийняли участь в панельній дискусії «Навчання та викладання в ЗВО: зміни неминучі» та відвідали майстер-класи «Ефективний  зворотній зв’язок в роботі викладача (Н.К. Лебідь, співзасновниця тренінгового центру «T-Update», к. психол. наук, доцент), «Тренінг як активна форма навчання» (Л.О. Ніколаєв, керівник центру розвитку особистості «TrainingBOX», к. психол. наук), «Стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях» (Юлія Бреус,  тренер соціально-педагогічного тренінгу, фасілатор, к. пед. наук) та ін. Під час майстер-класів спостерігалися активна робота та зацікавленість учасників, жваві дискусії. Після завершення плідної роботи учасники отримали іменні сертифікати.

За поданням:
Старший викладач кафедри ЕТЕМ імені
професора В.В. Овчарова Ковальов О.В.