Основне завдання навчальної літератури – допомогти студентам опанувати дисципліни, що викладаються у вищому навчальному закладі. Наразі, на полицях бібліотек лежить технічна література, яка вже застаріла. Тому, зважаючи на постійне зростання ролі наукових знань, розроблення навчальних видань технічного напрямку є актуальним.

Задля забезпечення потреби в сучасній літературі технічного напрямку викладачі кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова постійно видають нові та оновлюють існуючі навчальні видання, які містять систематизовані відомості наукового чи прикладного характеру та викладені в зручній для вивчення та викладання формі. Ці видання виконують інформаційну, пізнавальну, розвивальну, виховну, організаційну та самоосвітню функції, надаючи допомогу користувачам (студентам, аспірантам, викладачам) в оволодінні ними конкретним навчальним предметом, дисципліною, курсом.

Підручники, навчальні посібники

Електронні підручники та посібники

Конспекти лекцій

Презентації