Методичні вказівки до самостійної роботи студентів призначені для самостійного опанувати вивченого матеріалу за конспектом лекцій та для закріплення отриманих знань шляхом виконання завдань за темами для самостійної пізнавальної діяльності на двох рівнях: інформаційно-репродуктивному та практично-стереотипному при підготовці до аудиторних занять.
|
Затверджено методичною комісією факультету енергетики і комп’ютерних технологій (Протокол № 9 від 26.05.2021 р.)
Курашкін С.Ф., Квітка С.О. Електроніка та мікросхемотехніка. Методичні вказівки до самостійної роботи студентів для здобувачів ступеня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Мелітополь: ТДАТУ, 2021. – 45 с.
Дисципліна «Електроніка та мікросхемотехніка» забезпечує майбутніх фахівців знаннями фізичних основ, будови, принципу дії, параметрів, характеристик і області застосування напівпровідникових приладів та інтегральних мікросхем, а також методів розрахунку принципових схем з їх застосуванням.
Методичні вказівки складені таким чином, щоб студенти мали можливість самостійно вивчити курс дисципліни за допомогою рекомендованої літератури. Для цього кожна тема дисципліни містить інформаційно-репродуктивні та практично-стереотипні завдання самостійної пізнавальної діяльності студентів. .
Рецензенти:
Чаусов Сергій Володимирович, к.т.н., ст. викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного |
|
|
Дозвіл до впровадження та видання надано Вченою радою факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (протокол № 9 від «26» травня 2021 р.)
Постнікова М. В. Основи електропривода, ч. 1. Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з практичних робіт для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Мелітополь : ТДАТУ, 2021. 90 с.
Мета методичних рекомендацій щодо організації самостійної роботи з практичних робіт – закріплення та систематизація знань з основ електропривода, розвиток навичок самостійної роботи з використанням спеціальної технічної літератури; підготовка студентів до практичного застосування теоретичних знань, отриманих при вивченні навчальної дисципліни «Основи електропривода», розвиток навичок розрахунку електроприводів з урахуванням особливостей режимів роботи виробничих механізмів.
Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з практичних робіт містять теми практичних занять, їх мету, завдання для самостійної підготовки, загальні відомості і рекомендації з виконання практичної роботи, питання для самопідготовки та список рекомендованої літератури.
Рецензенти:
Чебанов Андрій Борисович, к.т.н., ст. викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного |
|
|
Дозвіл до впровадження та видання надано Вченою радою факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (протокол № 9 від «26» травня 2021 р.)
Постнікова М. В. Основи електропривода, ч. 1. Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з лабораторних робіт для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Мелітополь : ТДАТУ, 2021. 64 с.
У методичних рекомендаціях щодо організації самостійної роботи з лабораторних робіт розглянуті питання дослідження електромеханічних та механічних характеристик електроприводів постійного та змінного струмів; дослідження способів регулювання швидкості обертання двигунів постійного та змінного струмів.
Методичні рекомендації містять: основні теоретичні положення, вивчення яких допоможе виконати лабораторні роботи, обробити результати експериментальних даних та зробити висновки, наведені питання для контролю засвоєння матеріалу та рекомендована література для самостійного опрацювання теоретичного матеріалу.
Рецензенти:
Чебанов Андрій Борисович, к.т.н., ст. викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного |
|
|
УДК 621.3
Дозвіл до впровадження та видання надано Вченою радою факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (протокол №5 від «14» січня 2020 р.)
Вовк О.Ю. Теоретичні основи електротехніки, частина 1: Методичні вказівки до самостійної роботи студентів для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти / О.Ю. Вовк. – Мелітополь: Видавничо-поліграфічний центр «Люкс», 2020. – 191 с.
Методичні вказівки призначенні для вивчення та закріплення матеріалу з кіл постійного струму та однофазних кіл змінного синусоїдного струму. У методичних вказівках на базі навчаючо-контролюючих завдань на інформаційно-репродуктивному, практично-стереотипному та логічно-понятійному рівнях розглянуто основні поняття та закони, пов’язані з практичним використанням електричних та магнітних явищ, методи аналізу кіл постійного струму та однофазних електричних кіл синусоїдного струму в усталених режимах, методи розрахунку електромагнітних процесів і відповідних перетворень енергії.
Рецензенти:
Постол Ю.О., к.т.н., доц., зав. кафедри електротехнологій і теплових процесів, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Лобода О.І., к.т.н., старший викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного |
|
|
УДК 006.91(075)+621.317.3 (075)
Дозвіл до впровадження та видання надано Вченою радою факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (протокол №9 від «14» травня 2020 р.)
Нестерчук Д.М. Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології: методичні вказівки до самостійної роботи студентів / Д.М.Нестерчук. – Мелітополь: Видавничо-поліграфічний центр «Люкс», 2020. – 108 с.
Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» призначені для самостійного опанувати вивченого матеріалу за конспектом лекцій та для закріплення отриманих знань шляхом виконання завдань за темами для самостійної пізнавальної діяльності на двох рівнях: інформаційно-репродуктивному та практично-стереотипному при підготовці до аудиторних занять.
Методичні вказівки рекомендовані для впровадження у вищих навчальних закладах при підготовці здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та для викладачів при підготовці до аудиторних занять з дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології».
Рецензенти:
Сосницька Н.Л., д.пед.н., професор, завідувач кафедри «Вища математика і фізика», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Лобода О.І., к.т.н., старший викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного |
|