На кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла предметна олімпіада з дисципліни «Основи електроприводу» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» 4 курсу – ведучий викладач, к.т.н., доцент Марина Постнікова.

Предметні олімпіади – важлива складова навчального процесу і одна з форм позааудиторної роботи. Вони допомагають виявити найбільш здібних студентів, а також стимулюють поглиблене вивчення дисципліни, служать розвитку інтересу до дисциплін, що вивчаються, готують до майбутньої професійної діяльності, формують активну життєву позицію.

Предметна олімпіада з дисципліни «Основи електроприводу» для студентів ґрунтується на виконанні завдань, які демонструють теоретичні знання, навички з складання схем керування електроприводом і повністю відповідають змісту дисципліни, забезпечують рівні можливості виконання їх всіма учасниками та сприяють повному виявленню кожним із них досягнутого рівня знань.

За результатами перевірки олімпіадних робіт призові місця було розподілено наступним чином:

І місце – Анастасія Чепак, здобувач вищої освіти 41ЕЕ групи;

ІІ місце – Олександр Ревін, здобувач вищої освіти 41ЕЕ групи.

Результати олімпіади буде зараховано до підсумкового рейтингу успішності з дисципліни «Основи електроприводу».

Кафедра щиро вітає переможців і бажає їм подальших успіхів у навчанні!

Марина Постнікова,
доцент, ведучий викладач