На кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова з метою виявлення студентів, які мають кращі знання з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки», а також для активізації і розвитку творчого мислення студентів і стимулювання творчих змагань в навчанні з спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» та з метою прищеплення студентам факультету енергетики і комп’ютерних технологій  поваги та любові до обраної професії щорічно проводиться предметна олімпіада із вказаної дисципліни.

В цьому навчальному році на олімпіаді з теоретичних основ електротехніки учасникам пропонувалося розв’язати п’ять задач підвищеної складності, які пов’язані із постійним та змінним струмами у лінійних і нелінійних колах. Для участі в олімпіаді допускалися студенти усіх курсів енергетичного факультету та інших факультетів без будь-яких обмежень.

Олімпіаду  з ТОЕ на кафедрі ЕТЕМ проводили ведучі викладачі з дисицпліни, к.т.н., доценти Олександр Вовк та Ірина Попова, крім них до складу комісії входили завідувач кафедри, к.т.н., доцент Сергій Квітка і відповідальна по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів  к.т.н., доцент Марина Постнікова.

Олімпіада проходила 7 грудня 2021 року о 12 годині в аудиторії 1.212. В ній прийняли участь 10 студентів, які протягом 90 хвилин намагалися розв’язати завдання олімпіади. Краще всіх з цим впорався Олександр Грищенков (31ЕЕЕ група), який отримав 85 балів і посів перше місце. Дещо менше завдань розв’язав Артем Бурлаков (31ЕЕЕ група), який отримав 80 балів і зайняв друге місцеТретє місце зайняла група студентів: Анастасія  Лакосіна (31ЕЕЕ група), Артур  Курчанов (31ЕЕЕ група), Антон  Грєвцев (11СЕЕ група), які отримали по 75 балів.

Зазначені студенти-переможці нагороджені грамотами, заохочені додаванням до їхнього рейтингу по 5 балів і звільненням від екзамену з ТОЕ.

Олександр Вовк,
доцент, ведучий викладач