Олімпіада з дисципліни «Електричні машини» на кафедрі ЕТЕМ для здобувачів вищої освіти, що навчаються на 3 курсі факультету енергетики і комп’ютерних технологій, відбулась 06 грудня 2021 року.

Для проведення предметної олімпіади була створена комісія у складі: завідувач кафедрою Сергій Квітка, ведучий викладач з дисципліни Олександр Ковальов і відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів Марина Постнікова.

Олімпіада проводилася як письмова робота в навчальній аудиторії. Час виконання роботи складав 80 хвилин. Результати здійсненної здобувачами вищої освіти письмової роботи оцінювалися за бальною системою і були обговорені на комісії та оголошені на курсі наступного дня після олімпіади.

Запропоновані для олімпіади завдання з дисципліни «Електричні машини» містили три практичних задачі проблемного характеру за профілем дисципліни. На основі контрольних робіт, які проводяться за змістовими модулями було обрано завдання логічно-понятійного рівня, що найбільш повно відображали зміст курсу та вимагали творчого підходу та мислення.

Для успішного вирішення завдань на олімпіаді від здобувачів вищої освіти потребувались максимальна активізація мислення та вміння творчо застосовувати надбанні знання з дисципліни.  Учасники олімпіади, які набрали 90 і більше балів були звільнені від складання екзамену з дисципліни.

Призові місця розподілились наступним чином:

Артем Бурлаков – посів 1 місце, нагороджений дипломом І ступеня, звільнений від складання екзамену з дисципліни;
Анастасія Лакосіна – 2 місце, нагороджена дипломом ІІ ступеня, отримала звільнення від складання екзамену з дисципліни;
Богдан Родін – за зайняте 3 місце нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Олександр Ковальов,
ст. викладач,